Magazynier z obsługą wózka widłowego (jedna zmiana!)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózków widłowych niskiego i wysokiego składu (wózek czołowy i boczny)
  • Transport towaru wózkami
  • Lokowanie towaru na regałach
  • Rozładunek, załadunek samochodów

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - min. 6 miesięcy
  • Chęć stałej współpracy i długofalowego zatrudnienia
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie: 2800 PLN brutto - podczas okresu próbnego, 3200 PLN brutto - po okresie próbnym
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godz. 8:00-16:00

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta!

Numer referencyjny: 11052018/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.