Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/05/2018.

Magazynier z obsługa komputera- Praca dla kobiet i mężczyzn EXTRA PREMIA (max - 600 zł)

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• praca magazynowa przy obsłudze komputera
• lekkie prace magazynowo- porządkowe

Musisz posiadać jedynie:

• umiejętności podstawowej obsługi komputera (MS Office)
• silną motywację i jeszcze większą chęć do pracy!
• czas do wykonywania pracy w systemie trzech zmian

Za pracę oferujemy:
• umowę o pracę!
• solidną podstawę + extra premię (max 600 zł/miesięcznie)
• zatrudnienie bezpośrednie w firmie, jeśli się sprawdzisz!
• dodatkowe pieniądze za polecenie znajomego (200 zł/osoba)
• spokojną pracę w młodym i przyjaznym Zespole
• pakiet medyczny dla chętnych

Zadzwoń lub napisz SMSa, a na pewno spodoba Ci się ta oferta.
tel. 723 330 748

Numer referencyjny: M/01/08/2017/GRW/MP

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka