Magazynier z książeczką sanepidowską/3400 zł brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czeladź

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Adecco
  • Przejście pod zakład już po 4 miesiącach i docelowo pracę stałą
  • Wynagrodzenie 3400 zł brutto + dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (16% stawki zasadniczej)
  • Dobrą lokalizację firmy
  • Pracę w hali wyposażonej w systemy chłodzenia i nawilżania powietrza

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego min. 2-3 lata, w szczególności na wózkach wysokiego składu
  • Uprawnienia UDT
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (5 dni na zmianę nocną 22:00-6:00, 5 dni na zmianę popołudniową 14:00-22:00, 5 dni na zmianę ranną 6:00-14:00) z wyłączeniem pracy w święta

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie planu rozładunków i załadunków zgodnie z założeniami
  • Wykonywanie wszelkich operacji w systemie komputerowym (przyjęcia, wydania, rejestracje i przesunięcia MM, itp.)
  • Współpraca przy ustalaniu sposobu i terminowości wykonania wyznaczonych zadań
  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej oraz związanej z przyjęciem towarów
  • Współpraca z pracownikami magazynowymi - bieżące zarządzanie procesami logistycznym w zakresie wysyłek i przyjmowania towarów
  • Dobór odpowiednich sposobów i środków transportu
  • Obsługa i kontrola prawidłowej eksploatacji maszyn, urządzeń i narzędzi
  • Raportowanie do przełożonego o wszelkich opóźnieniach i nieprawidłowościach, doraźnych lub przewidywanych trudności w realizacji założonych celów
  • Eliminowanie wszelkich nieprawidłowości występujących podczas procesu logistycznego

Oferta dotyczy pracy tymczasowej - zatrudnienie przez Adecco.

Poleć naszą ofertę znajomym!

Numer referencyjny: HM/01/19/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.