Magazynier – wynagrodzenie 13,35 euro za godzinę, bezpłatne zakwaterowanie – praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ruisbroek, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Ruisbroek, Belgia

OPIS STANOWISKA

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • wykonywanie prac magazynowych
  • sortowanie zamówień
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

OCZEKUJEMY

  • aktualnych uprawnień oraz doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego wysokiego składowania
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wyjazdu własnym autem
  • gotowości do podjęcia pracy zmianowej

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 13,35 euro brutto za godzinę oraz premię od 7,5% wynagrodzenia podstawowego za pracę zmianową
  • dodatek żywieniowy w wysokości 6,91 euro za każdy przepracowany dzień
  • darmowe zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz trzynastą pensję

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Katarzyna Lewicka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
+48 517 612 024 +48 504 862 601
k.lewicka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.