Opis stanowiska pracy

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier – wydawca magazynowy

Miejsce Pracy: Oława ul. Zwierzeniecka 12

Zadania na stanowisku:
 przyjmowanie wyrobów, surowców i materiałów do magazynów oraz odpowiedzialność za ich magazynowanie,
 wydawanie surowców i materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem,
 kontrola prawidłowości załadunków, przyjęć oraz wydawania wyrobów gotowych, surowców, odpadów i materiałów,
 załadunek surowców, odpadów i materiałów,
 odpowiedzialność za załadunek wyrobów gotowych zgodnie ze zleceniem wysyłkowym i WZ.

Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie,
 atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 szkolenia zawodowe.

Wymagania

 uprawnienia operatora wózka widłowego,
 gotowość do pracy w systemie zmianowym,
 dobra znajomość obsługi komputera,
 pożądane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
 mile widziane osoby niepalące.

Prezentacja firmy

Grupa ERGIS to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa Grupa Kapitało... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców