Magazynier Wydania Towaru

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. OV/10/2020/KL

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przygotowanie towaru do wydania,
- przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu,
- przewożenie palet i odpadów do wyznaczonych miejsc,
- prace porządkowe,
- przestrzeganie obowiązujących instrukcji OHB,
- prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- stawkę 3100 zł brutto + atrakcyjne premie,
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

WYMAGANIA:
- aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
- czynne prawo jazdy kat.B
- kurs na wózki unoszące lub uprawnienia na wózki widłowe UTD
- sumienność, dokładność i pracowitość,
- umiejętność współpracy w zespole,
- motywacja i zaangażowanie,
- gotowość do pracy 2-zmianowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.