Magazynier - Wydający Sprzęt

Atut Rental Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Opis stanowiska:

• obsługa klienta w oddziale Wypożyczalni,

• wydawanie sprzętu klientowi – instruktaż obsługi sprzętu, pomoc w załadunku,

• odbiór i sprawdzanie stanu technicznego sprzętu zwracanego przez klienta,

• utrzymywanie porządku na terenie oddziału Wypożyczalni.

Wymagania:

• roczny staż na stanowisku magazynier – mile widziane,

• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu z klientem,

• umiejętność pracy w zespole,

• znajomość mechaniki maszyn budowlanych lub mechaniki samochodowej – mile widziane,

• uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

• system premiowy,

• niezbędne narzędzia pracy,

• pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program MultiSport, dofinansowanie wypoczynku),

• bardzo dobrą atmosferę pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.
Pracownicy są naszą największą wartością!
Dowiedz się o nas więcej na www.atutrental.com.pl

ATUT RENTAL Twoim Atutem!