Magazynier w punkcie przyjęć przesyłek- jedna zmiana

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Łódź, łódzkie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Łódź

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

MAGAZYNIER w punkcie przyjęć przesyłek

Miejsce pracy: Łódź - Teofilów

Oferujemy :

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • PREMIE regulaminowe oraz uznaniowe przyznawane co miesiąc,
  • pracę pełnoetatową w godz. 13.00-21.00,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW, system poleceń pracowników,

Zakres zadań:

  • bezpośrednia obsługa Klienta,
  • przyjmowanie i wydawanie przesyłek Klientom,
  • mierzenie paczek kurierskich,
  • prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

KONTAKT TEL. 501-322-674; 731-787-888

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV, bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10-16 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.