Magazynier w Poznaniu! Atrakcyjne wynagrodzenie!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta, sprzedawcy systemów diagnostycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Potrzebujesz podreperować swój budżet?

Świetnie, zostań naszym Pracownikiem Magazynu na okres 3 miesięcy.

Nie wymagamy wiele.
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracach magazynowych.
  • Jeśli nie posiadasz doświadczenia, spokojnie wszystkiego Cię nauczymy.

Sprawdź jakie obowiązki na Ciebie czekają.
  • Przenoszenie paczek.
  • Przyjmowanie dostaw.
  • Praca z kolektorem i dokumentacją magazynową.

Sądzisz, że dasz radę? Świetnie, czekamy na Ciebie!

Zdobądź doświadczenie i zyskaj:
  • wynagrodzenie w wysokości 20 zł/h brutto;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym w godzinach 7:30 - 15:30 lub 9:00-17:00.
  • pracę w świetnej lokalizacji -- firma znajduję się w Poznaniu.

Czas zdobyć nowe doświadczenie! Czekamy na Ciebie!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl a.rzymksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa Zlecenie
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.