Magazynier w Niemczech - bez j. niemieckiego! Bez doświadczenia!

Grupa Ideal

Bad Hersfeld, zagranica

Miejsce pracy: Bad Hersfeld

Poszukujesz nowej pracy w Niemczech? Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Magazynier

Okolice Bad Hersfeld

Oferujemy:

  • legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
  • stawka godzinowa 10,45EUR brutto/dzień, 13,06EUR brutto/noc i nadgodziny
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
  • ubezpieczenie podstawowe+ dodatkowe
  • prywatną opiekę w Luxmed
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • możliwość przejścia do Klienta po 9 miesiącach pracy

Zadania:

  • ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Złóż swoją aplikację, skontaktujemy się z Tobą!

Grupa Ideal
Grupa Ideal