Magazynier w godz. 8-16

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Magazynier
lokalizacja: Grodzisk Wlkp

Opis stanowiska pracy:
Praca w systemie zmianowym, obowiązki związane z funkcjonowaniem magazynu typu chłodnia składowa, w tym m.in:
-sprawna realizacja procesów magazynowych: przyjęcia i wydania towaru (załadunki / rozładunki, w tym mechaniczne i ręczne, kontrola ilościowa i jakościowa),
-kompletacja, usługi dodatkowe: mrożenie, wybijanie, przepakowywanie, etykietowanie
Mile widziani Panowie z racji charakteru pracy.

CO OFERUJEMY:
- stawkę 15,90 zł brutto
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- pracę w godz 8-16
- zatrudnienie w ciągu 1 dnia
- możliwość zdobycia doświadczenia

-braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
-zaangażowania w powierzone obowiązki
-zdolności manualne będą dodatkowym atutem