Opis stanowiska pracy

Drukarnia mieści się w miejscowości Macierzysz ( Warszawa Bemowo ). Dojazd autobusem 743. Do obowiązków magazyniera pracującego w magazynie surowców i gotowych wyrobów, przyjmowanie dostaw i przygotowywanie wysyłek.
Prowadzenie kartotek magazynowych.

Wymagania

Mile widziane są u kandydata uprawnienia na wózki elektryczne wysokiego składowania. Jest możliwość odbycia szkolenia na terenie firmy.

Prezentacja firmy

Drukarnia fleksograficzna, wąska wstęga, etykiety, zawieszki, laminaty. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w firmie istnieje system premiowania i nadgodzin
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie