Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier! UMOWA O PRACE

Miejsce pracy: Tarczyn, Grójec, Żabia Wola, Mszczonów, Młochów, Wólka Kosowska

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u klienta
- Stałą wysoką pensję + premie!
- Benefity: co miesiąc 10 L soku, gorące posiłki, dodatek za pranie ubrań
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (bez nocek)
- Miłą atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

- wystawianie dokumentów wysyłkowych
- wnoszenie propozycji ulepszeń
- Przygotowanie i wydawanie towaru

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (lub chęci by je zdobyć)
- Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub chęci d jej wykonania)

Numer referencyjny: MDT/GRM/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.