Magazynier, umowa o pracę, praca od pon-pt - 22,5 zł brutto + premie!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wróblowice, Wrocław, Środa Śląska, Miękinia, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wróblowice, Wrocław, Środa Śląska, Miękinia

Zadania:

Obsługa stanowisk pracy w magazynie automatycznym i paletowym wysokiego składowania w zakresie:

  • przyjmowania dostaw na stan magazynowy,
  • załadunku i rozładunku dostaw krajowych i zagranicznych,
  • wysyłania towarów do klientów krajowych,
  • obsługi zleceń produkcyjnych i handlowych,
  • obsługi informatycznego systemu magazynowego,
  • usuwanie awarii i błędów w magazynie automatycznym w zakresie przyznanych uprawnień.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wykonywaniu prac na wysokości,
  • komunikatywność,
  • nastawienie na pracę zespołową,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • Darmowy dojazd z Wrocławia i Środy Śląskiej,
  • 20,50 brutto za godzinę pracy,
  • Umowa o pracę (3 miesiące, 2 lata, czas nieokreślony),
  • Premia absencyjna 500 zł brutto/ kwartalnie,
  • Premia uznaniowa do 20%.

oferta dotyczy pracy stałej!

lokalizacja: Wróblowice

Numer referencyjny: Polska
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.