MAGAZYNIER - umowa o pracę 1 zmiana

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA OSOBY ZATRUDNIONEJ TO:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • układanie towaru w magazynie
  • fakturowanie i wystawianie innych dokumentów
  • konfekcjonowanie towaru
  • sprzątanie magazynu i posesji wokół firmy
  • kontakt z klientami
  • obsługa wózka widłowego
  • współpraca z Kierownikiem Sprzedaży i Kierownikiem Serwisu

JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie- mile widziane techniczne
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • sprawnie obsługujesz komputer
  • znane Ci są urządzenia biurowe
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego z napędem spalinowym (gazowym, w tym do wymiany butli)
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę (3 miesiące okresu próbnego, od 3 do 12 miesięcy umowę na czas określony, ostatecznie oferuje umowę na czas nieokreślony)
  • pracę w systemie jednozmianowym (9:00-17:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie NNW
  • stabilne zatrudnienie
  • spokojną atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.