Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (Tyniec Mały)

Miejsce pracy: Wrocław, Tyniec Mały, Kobierzyce
Obowiązki:
  • przeprowadzanie rozładunków i załadunków towaru,
  • obsługa wózka paletowego,
  • pakowanie towarów do wysyłki,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • możliwość podjęcia pracy w miejscowości Tyniec Mały (okolice Bielan Wrocławskich),
  • chęć do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (6-14,14-22, 22-6).

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki oraz regularnie przyznawane premie,
  • pracę z uznaną firmą z branży logistycznej,
  • dofinansowanie do posiłków, karty multisport,
  • pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.