Magazynier / stawka 3150 zł brutto / bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Polkowice, Głogów, Lubin, dolnośląskie

Miejsce pracy: Polkowice, Głogów, Lubin

Czy to o Tobie?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT, ale nie masz jeszcze doświadczenia? Zdobądź je z nami!

Twoje zadania:

rozładunek towaru oraz rozlokowanie materiału na magazynie przy użyciu wózka widłowego.

Co zyskujesz?

  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie na start do 3150 zł brutto (podstawa + 100 zł premia)
  • dla chętnych możliwość ekstra płatne nadgodziny
  • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • szkolenie wdrażające w obowiązki i opiekę Koordynatora Personalnego
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.