Magazynier (sprzęt IT)

Jawczyce koło Ożarowa Mazowieckiego, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Rozkładanie towaru na półkach/w regałach, przenoszenie towaru pomiędzy lokalizacjami
  • Czynności ogólno-magazynowe: utrzymywanie porządku i czystości, uczestniczenie w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna, Karta Multisport
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia u pracodawcy
  • Możliwość pracy w szybko-rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży IT

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie