Magazynier /sortowanie przesyłek - praca dodatkowa - elastyczny grafik

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek / załadunek samochodów z przesyłkami, Sortowanie przesyłek - granica Bielsko-Biała - Czechowice - Dziedzice ul. Legionów (dojazdy autobusami 50, 5, VII).

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej w godzinach 15:30-20 lub 03:30-08:00 lub 8:00-15:30 (możliwość wyboru zmiany)
  • Rzetelność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia : godziny nocne / poranne lub popołudniowe, możliwość ustalania elastycznego czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet zniżek do sklepów sieciowych
  • Pakiet sportowy

Oferta dotyczy pracy na umowę zlecenie
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: PDD/2018/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.