Magazynier / solidna podstawa / wysoka premia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • rozmieszczanie towaru na magazynie
  • wprowadzanie danych do systemu

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze wraz z 13-stą pensją
  • atrakcyjne premie miesięczne
  • wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość zatrudnienia u Klienta po okresie próbnym

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.