Opis stanowiska pracy

Magazynier bez uprawnień

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: Magazynier bez uprawnień

Zadania:

kompletacja towaru- MAGAZYNIER
kontrola skompletowanych palet - KONTROLER JAKOŚCI
realizacja zamówień
praca z przenośnym skanerem
Wymagania:

Znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej;
Odpowiedzialność i sumienność;
Dokładność;
Samodzielność w działaniu;
Dyspozycyjność;
Umiejętność pracy w zespole.
Oferta:

zatrudnienie OD ZARAZ
umowę pełno-składkową
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie do 500 zł brutto
pracę 3 zmianową w Sochaczewie OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (6-14 i 22-6 oraz 14-22 )
odzież ochronną do pracy
udział w szkoleniach pracowniczych
przyjazną atmosferę pracy
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
możliwość przejęcia bezpośrednio przez Klienta
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
17PLN - 22PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne