Magazynier – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sochaczew, mazowieckie

Miejsce pracy: Sochaczew

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3850 zł brutto miesięcznie + premia kwartalna 1600 zł brutto
  • Praca w dniach pon.-pt. w godzinach 6-14 i 11-19
  • Umowa o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość przejścia bezpośrednio do firmy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Odpowiedzialność, dokładność, staranność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Kompletacja towaru za pomocą skanera magazynowego
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru
  • Układanie towaru w lokalizacjach magazynowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy