Magazynier – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Stawka 3400 zł brutto/mies. + do 15% premii za frekwencję i wydajność
  • Przez pierwszy miesiąc umowa-zlecenie (od drugiego miesiąca przejście na umowę o pracę)
  • Praca w systemie: 2 dni pracy, 2 dni wolnego, w godzinach 6:30-18:30 oraz 18:30-6:30
  • Możliwość zorganizowania bezpłatnego transportu w przypadku zebrania grupy osób
  • Benefity tj. karta Multisport, Medicover, PZU i inne

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Kompletacja towaru ze skanerem magazynowym
  • Pakowanie towaru
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Kontrola zgodności przygotowanego towaru
  • Przyjęcie i wydanie towaru

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials