MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Magazynier przygotowania produkcji

Miejsce pracy: Sieminice

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej (nr. 5606/1) od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

W chwili obecnej dla naszego klienta – jednego z największych producentów radioodbiorników samochodowych poszukujemy osób z Polski i Ukrainy do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER

Zadania:
➡️Przyjmowanie komponentów ze stref magazynowych
➡️Dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne
➡️Bieżące uzupełnienie i monitorowanie komponentów na liniach produkcyjnych
➡️Wywóz wyrobów gotowych na magazyn
➡️Przygotowanie opakowań na wyroby gotowe

Czekamy na Twoją aplikację, jeśli:

Masz chęć do pracy
Jesteś zorganizowany/a
Lubisz pracować w zespole
Mile widziane są uprawnienia na wózki jezdniowo-podnośnikowe
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w oparciu o system KABAN

W zamian oferujemy:

Pracę w systemie 3 zmianowym: 6-14-22
Premię za wydajność
Stabilne i długotrwałe zatrudnienie
Bezpłatny transport z miejscowość: Wołów, Brzeg Dolny, Żmigród, Trzebnica, Wińsko

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV.