Magazynier przy kompletowaniu zamówień

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Opis stanowiska:
• kompletowanie zamówień na magazynie
• praca w godzinach porannych i popołudniowych (dwie zmiany) od poniedziałku do piątku
• proste prace magazynowe (również ze skanerem)
• obsługa komputera

Wymagania:
• pracowitość, dbałość o szczegóły
• mile widziane doświadczenie w pracy przy kompletowaniu zamówień
• dyspozycyjność w godzinach (6-14, 14-22)
• znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• umowę zlecenie ze stawką godzinową 15 zł brutto/h + premie wydajnościowe
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
• dobre warunki zatrudnienia w przyjaznej ekipie współpracowników
• pracę również dla uczniów/studentów

* Oferta pracy tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 883-993-302