Magazynier – pracownik działu sortowania

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Holandia, Utrecht, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Pracodawca to logistyczne centrum sortowania, które stawia na środowisko i zrównoważony rozwój. Większość paczek do klientów jest dostarczana rowerem, co czyni pracodawcę naprawdę ekologiczną firmą.
Zakres obowiązków:
❖ Skanowanie przesyłek przychodzących
❖ Sortowanie paczek
❖ Umieszczanie paczek na odpowiednim miejscu/ skrzyni lub w kontenerze
❖ Umieszczenie kontenerów na właściwym doku dla ciężarówek
❖ Naprawianie ewentualnych problemów z paczkami (np. usuwanie niewłaściwej etykiety i drukowanie nowej)
❖ Przetwarzanie zwrotów

❖ Praca tylko na zmiany nocne 23.00-8.00

Wymagania

 Wymagania
-motywacja i chęć do pracy,
-dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy
Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy