Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Magazynier/Pracownik biurowy

Tychy, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań z zakresu opakowań odnawialnych poszukujemy osób na stanowisko:

  • Obsługa oraz udoskonalenie systemu magazynowania;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Współpraca z działami magazynowymi;
  • Dbanie o zgodność stanów ewidencyjnych materiałów ze stanem faktycznymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Pakiet szkoleń i benefitów;
  • Stałą opiekę koordynatora

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze gospodarki magazynowej lub
  • logistyce;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umięjętność pracy w grupie;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka