Magazynier-praca w księgarni

Benett People Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Lokalizacja ul. Wielkie Garbary
Opis stanowiska:
- przyjmowanie dostaw;
- rozkładanie towarów na półkach;
- dostarczanie towaru do klientów

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz do 31.12;
- sprawność fizyczna;
- odpowiedzialność.

Oferujemy:
- elastyczny grafik-możliwość wydłużenia jak i skrócenia czasu pracy;
- terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca;
- miłą atmosferę.

Chętne osoby proszone są o wysłanie sms o treści TORUŃ 519-301-108, lub o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.