Magazynier - praca w godz. 04:00-12:00 lub 05:00-13:00

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Warszawa, mazowieckie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Warszawa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861)

Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Magazynier

Numer ref: MAG/OKR

Czas pracy:

- 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,

- praca w godzinach: 04:00-12:00 lub 05:00-13:00.

Obowiązki:

- praca ze skanerem,

- sortowanie przesyłek,

- praca z kurierami,

- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania:

-motywacja do pracy,

-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Oferujemy:

-długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

-odzież roboczą,

-wynagrodzenie 2672 zł brutto + premie do 20% i dodatek za pracę nocną 30%.

Dziękujemy za przesłana aplikację.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)

02-791 Warszawa

Tel. 731 737 888

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy