Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Magazynier, praca stała - 1 zmiana

Bielsko-Biała, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
• Rozładunek i załadunek,
• Udział w targach.

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego będzie dodatkowym atutem,
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Prawo jazdy kat. B.,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym,
• Chęć nauki,
• Rzetelność,
• Odpowiedzialność,
• Motywacja i zaangażowanie.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Praca w systemie 1 zmiany - 8.00 - 16.00.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: MP/12/2017/BSB

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne