Magazynier – praca przy załadunku i rozładunku towaru

HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Niemcy, Nauen (okolice Berlina), zagranica

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Niemcy, Nauen (okolice Berlina)

Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Wynagrodzenie: 10,50€ brutto/h

Dodatek nocny oraz świąteczny

Świadczenia niemieckie

Opis stanowiska:

  • Fizyczna praca dla mężczyzn
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek towaru o rożnym gabarycie i wadze
  • Praca 6-6,5h dziennie od poniedziałku do piątku, możliwe soboty
  • Praca na dwie zmiany, ale różne godziny zależne od transportu towaru
  • Zakwaterowanie oddalone od miejsca pracy ok. 20km
  • Koszt kwatery 195€ miesięcznie
  • Zapewniony dojazd do pracy busem służbowym.

Wymagania:

  • Chęć podjęcia pracy fizycznej na dłuższy okres
  • Dyspozycyjność od zaraz

Zainteresowany? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.