Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier – praca od zaraz

Miejsce pracy: Wołów, Lubiąż, Brzeg Dolny

ZADANIA

  • dostarczanie pociętych bloków do krajalni
  • składowanie i układanie bloków piankowych na polach magazynowych
  • transport bloków pomiędzy magazynami
  • załadunek i rozładunek aut dostawczych

OCZEKIWANIA

  • gotowość do wyrobienia bezpłatnych uprawnień na wózki widłowe
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • sumienność oraz punktualność
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczne premie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny transport do miejsca pracy z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świąteczne karty zakupowe)
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy