Magazynier - praca od poniedziałku do piątku

OTTO Work Force

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Posiadasz prawo jazdy kat. B i szukasz stabilnej pracy bez doświadczenia?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki na stanowisku pracy:
• Przyjmowanie i wydawanie towaru,
• Właściwe rozlokowanie towaru na magazynie,
• Uzupełnianie dokumentacji na stanowisku pracy.

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową – pełen etat,
• Wynagrodzenie podstawowe 3800 brutto/m-ąc, plus premie
• Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: popołudniową oraz nocną (14-22, 22-6) - możliwość pracy tylko na jedną z tych zmian!

Wymagamy:
• Aktualnego prawa jazdy kat. B,
• Pozytywnego nastawienia,
• Zaangażowania i chęci do pracy.

Uprawnienia UDT do operowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem.
Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.