Magazynier - praca na 2 zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
• Kompletowanie towaru
• Rozładunek towaru i rozwożenie w strefy składowania

Nasze wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
• Posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (warunek konieczny)

Oferujemy:
• Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie zatrudnienie przez Valeo
• Wynagrodzenie: 2700zł brutto (kierowca ergomovera), 2900zł brutto (kierowca dużego wózka jezdniowego)
• Premia pracownicza do 360zł brutto za wyniki w pracy
• Dodatki stanowiskowe w wysokości do 300zł brutto
• BEZPŁATNE PRZEWOZY DLA PRACOWNIKÓW NA KAŻDĄ ZMIANĘ. Transport jest organizowany z Piotrowic, Polanki Wielkiej, Osieka, Grojca, Zasola, Jawiszowic, Brzeszcz, Oświęcimia, Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV klikając APLIKUJ

Czechowice-Dziedzice
ul. Bestwińska 21
Tel: 695-061-280

Numer referencyjny: M/10/2017/VAC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.