Magazynier - praca dodatkowa w godz. 16-20

Agencja Zatrudnienia KS Service

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ½ etatu
  • wynagrodzenie zasadnicze 1250 zł brutto/m-c oraz premię wynikową do 15%
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Zadania:

  • załadunek i rozładunek aut
  • zgłaszanie uszkodzonych lub niezaadresowanych paczek
  • proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz o porządek w magazynie

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy na ½ etatu w godzinach 16:00-20:00
  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy