Magazynier - praca dodatkowa (od 5:30 do 8:30)- Komorniki - Luboń

Agencja Zatrudnienia KS Service

Luboń, wielkopolskie

Miejsce pracy: Luboń

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, który jest w czołówce najlepszych dostawców usług kurierskich. Sieć z własnymi spółkami krajowymi oraz z partnerami obejmuje 41 krajów europejskich. Najwyższa jakość usług jest priorytetem firmy - 220 000 europejskich klientów jest w stałej współpracy.

Aktualnie, poszukujemy pracowników na stanowisku: Magazynier

Zakres obowiązków:
  • skanowanie paczek skanerem ręcznym
  • załadunek / rozładunek paczek z kontenerów

Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30 - 8:30
  • możliwości samodzielnego dojazdu do miejsca pracy - Komorniki

Zapewnimy Tobie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe 1600 brutto
  • 100 zł netto premii frekwencyjnej + premię jakościową nawet do 16% wynagrodzenia podstawowego
  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku - w weekendy mamy wolne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Myślisz o współpracy?

Nic prostszego! Aplikuj, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i umówi Cię na spotkanie! :)

Benefity:
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System Poleceń
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy