Magazynier - praca do świąt

Work Service Express

Ansbach, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Ansbach »

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie Niemiec pracownika na stanowisko

Zadania:

  • Praca na dwóch magazynach, w zależności od zapotrzebowania - dział suchy bądź mroźnia
  • Kompletowanie towarów w systemie słuchawkowym bądź ze skanerem ręcznym
  • Praca na paletach ręcznych lub akumulatorowych wg zlecenia otrzymanego od klienta
  • Rozładunek i załadunek, przygotowanie palet do wysyłki

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego(komendy niemieckie)
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Posiadanie własnego auta (na dwójkę koniecznie)
  • Dyspozycja do pracy w niedziele

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie około 1700-2000 brutto
  • Możliwość wypracowania nadgodzin
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Darmowe i w pełni wyposażone mieszkanie
  • Świadczenia emerytalne i zdrowotne odprowadzane od średniej krajowej
  • Pracę u sprawdzonego Klienta
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz dodatkowo 500 złotych