Magazynier / pół etatu / wynagrodzenie do 1690 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stryków, Zgierz, Głowno, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków, Zgierz, Głowno

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu
  • wynagrodzenie nawet do 1690 zł brutto (podstawa + premia)
  • godziny pracy 3:30- 7:30, 7:30- 11:30, 14:00 - 18:00 - do wyboru
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • gotowość do pracy fizycznej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.