Magazynier - Pakowacz - pracownik sklepu internetowego

Livioon International Sp. z o.o. Sp. k.

Modlniczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca obsługa zamówień (Kompletacja i przygotowywanie)
  • Przygotowywanie przesyłek dla firm kurierskich i spedycji
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych oraz przewozowych
  • Weryfikacja dostaw od kontrahentów
  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru
  • Praca na terminalu magazynowym: załadunek oraz rozładunek dostaw

Wymagania

  • jesteś sprawny manualnie
  • sumienny
  • dokładny
  • punktualny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia operatora wózka widłowego

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełen etat
  • stałe godziny pracy 9-17
  • zniżki pracownicze na asortyment produktów Livioon.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji