magazynier, orderpicker - Holandia

Workingo Sp. z o.o.

Wrocław 50-079, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Holandii na stanowisku:
Orderpicker -magazynier, lub operator wózka widłowego

Praca w magazynie supermarketu (nie na sklepie)
załadunek, rozładunek towaru food i non-food

Oferujemy:
- holenderską umowę o pracę,
- tygodniowe wynagrodzenie ok. 420 Euro netto/tydzień
- darmowe zakwaterowanie,
- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

Posiadamy także inne oferty prac w Holandii dla pracowników fizycznych oraz fachowców. Zapraszamy do wysyłania CV.

Wymagania

- doświadczenie w pracach na magazynie w Holandii
- dla operator wózka - doświadczenie w obsłudze wózka widłowego + uprawnienia
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego - lub holenderskiego,

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
darmowe zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka