Magazynier/Pracownik do działu magazynowo-produkcyjnego

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Derksen Polska to certyfikowana agencja zatrudnienia obecna na rynku polskim od 2007 roku. Należymy do części międzynarodowego holdingu zatrudniającego ponad 1500 pracowników, obsługującego ponad 300 klientów w różnych krajach

Dla naszego klienta szukamy pracownika na stanowisko: Magazynier/Pracownik do działu magazynowo-produkcyjnego

Miejsce pracy: Gliwice (Gliwicka Strefa Ekonomiczna)

Zakres obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego (wysokiego składowania)

- Pakowanie i przygotowywanie przesyłek

- Prace magazynowe

- Pomoc w realizacji procesu produkcyjnego

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjną stawkę zasadniczą

- Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej

- Pracę w młodym i profesjonalnym zespole

- Zniżkę na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)

- Darmową kawę, herbatę

Wymagania

- Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)

- Uprawnienia na wózki elektryczne (wysokiego składowania)

- Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania- dodatkowy atut

- Wykształcenie średnie (mile widziane)

- Uprawnienia/ doświadczenie w obsłudze suwnicy sterowanej z poziomu roboczego- dodatkowy atut

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
zatrudnienie od zaraz
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 600PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji