Magazynier, Operator wózków wysokiego składowania- umowa o pracę

AGRO Merchants Gdańsk Sp. z o.o.

Gdańsk k Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Aby zachować elastyczność magazynowania i transportu towarów, firma AGRO Merchants Group posiada własny, imponujący magazyn chłodniczy w portowym mieście Gdańsk w Polsce. Umożliwia to natychmiastowy rozładunek kontenerowców i drobnicowców. Można tu przechowywać duże zapasy buforowe. Z uwagi na bardzo szybki rozwój firmy poprzez zwiększenie liczby dostawców oraz odbiorców, którzy chętnie z nami współpracują, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier, Operator wózków wysokiego składowania

Miejsce pracy: Gdańsk

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, które dodatkowo podwyższone jest o atrakcyjną premię uznaniową.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Najnowsze oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w 4 co do wielkości przedsiębiorstwie w Świecie, którego wiodącą działalnością jest branża Transport-Spedycja-Logistyka,
  • Efektywny rozwój zawodowy dający możliwość awansu.
  • Możliwość pracy w innych lokalizacjach Grupy na całym Świecie.

WYZWANIA:

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem pracowników,
  • Kierowanie pojazdami zawodowymi (wózkami widłowymi),
  • Kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów magazynowych,
  • Nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towarów,
  • Kontrola jakościowo-ilościowa przyjmowanych jak i wydawanych towarów,
  • Rozmieszczanie towarów w komorach chłodniczych zgodnie z przyjętymi zasadami,

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Masz doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS,
  • Znasz zasady gospodarki magazynowej,
  • Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych, WYSOKI SKŁAD będzie Twoim mocnym atutem
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,
  • Potrafisz komunikować się z ludźmi oraz pracować w zespole,
  • Posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna