MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Mueller Fabryka Świec S.A.

Grudziądz, Biały Bór, kujawsko-pomorskie

MUELLER FABRYKA ŚWIEC S.A.
Jest wiodącym, międzynarodowym producentem świec, jednym z głównych pracodawców w regionie.

Miejsce pracy: Grudziądz, Biały Bór

Zadania

  • obsługa wózków widłowych,
  • przyjęcie i wydawanie towaru z magazynu,
  • dbałość o właściwe składowanie materiałów i narzędzia pracy,
  • logistyczna obsługa maszyn,
  • załadunek samochodów.

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych,
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym, także w soboty i niedziele),
  • dokładność, operatywność, rozwaga.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przejrzystą matrycę kompetencji, określającą możliwość rozwoju i stawki zaszeregowania na poszczególnych poziomach,
  • pracę z innowacyjnymi i nowoczesnymi narzędziami logistycznymi,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość uzyskania nagród finansowych za zgłaszane pomysły usprawnień,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.