Magazynier - operator wózka

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
• obsługa wózka widłowego,
• załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
• zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego,
• transport materiałów po terenie magazynu,
• dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja),
• przestrzeganie zasad BHP,
• inne prace pomocnicze.

Oferujemy:

• umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie) - OD STYCZNIA 2020 r.
• konkurencyjne wynagrodzenie
• atrakcyjne dodatki zmianowe/weekendowe
• pakiet benefitów (rodzinny pakiet medyczny - prywatna opieka medyczna, inne świadczenia sportowe i kulturalne)
• dostęp do stołówki pracowniczej (dofinansowanie)
• deputat piwny (24 szt./msc)
• darmowy parking dla samochodów oraz rowerów
• premię roczną

Wymagania

Oczekujemy:

• posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku dwupaletowym),
• gotowości do pracy w systemie (3 zmiany/4 brygady),
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
• dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
• umiejętności pracy pod presją czasu,
• książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji