Oferta wyróżniona

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA

Tychy, śląskie

Kompania Piwowarska S.A.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony bezpośrednio z Kompanią Piwowarską,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne dodatki zmianowe/weekendowe,
  • pakiet benefitów (comiesięczny deputat piwny, rodzinny pakiet medyczny- prywatna opieka medyczna, inne świadczenia sportowe i kulturalne),
  • dostęp do stołówki pracowniczej,
  • premię.

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego,
  • transport materiałów po terenie magazynu,
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja),
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • inne prace pomocnicze.

Wymagania

Oczekujemy:

  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku dwupaletowym),
  • gotowości do pracy w systemie (3 zmiany, 4B),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidu.

KOMPANIA PIWOWARSKA JEST LIDEREM WŚRÓD PRZEDSIĘBIORSTW PIWOWARSKICH W POLSCE, CZĘŚCIĄ... MIĘDZYNARODOWEGO KONCERNU SABMILLER. NASZYM PRIORYTETEM JEST ŁĄCZENIE KILKUSETLETNIEGO DOŚWIADCZENIA W WARZENIU PIWA WRAZ Z INNOWACYJNYMI TECHNOLOGIAMI. DZIĘKI TEMU JESTEŚMY W STANIE TWORZYĆ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PIWA, DOCENIANĄ PRZEZ MILIONY KONSUMENTÓW. WSRÓD NASZYCH MAREK ZNAJDUJĄ SIĘ: TYSKIE - (NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE PIWO W POLSCE), ŻUBR, LECH, DĘBOWE MOCNE, WOJAK, PILSNER URQUELL, REDD'S, GINGERS, GROLSCH, MILLER GENUINE DRAFT ORAZ PERONI NASTRO AZZURRO.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji