Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Magazynier - operator wózka wysokiego składu

Mysłowice, śląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

 Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (wózki boczne)
  • Obsługa procesów magazynowych poszczególnych działów;
  • Kontrola jakościowa składowanych palet.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat;
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę;
  • Podstawę 18 zł brutto/h + premię uznaniowo - frekwencyjną;
  • Stałą opiekę koordynatora;
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym;
  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT;
  • Doświadczenie w pracy na wózkach bocznych;
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli rynku... wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie