Magazynier/Operator wózka widłowego

Akcja Job

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Bora-Komorowskiego

Zakres zadań:

• Rozładunek i załadunek towarów

• Kompletacja towaru

• Kontrola jakości przygotowanego towaru

• Obsługa składu blokowego

• Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe;

• Doświadczenie w pracy na magazynie

• Uprawnienia na wózki widłowe UDT

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych z chwytakami w branży AGD

• Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• Wynagrodzenie miesięczne brutto 3700 zł + dodatki

• Przyjazna atmosfera;

• Możliwość rozwoju;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.