Magazynier - operator wózka widłowego

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT i interesuje Cię praca w firmie oferującej kompleksowe usługi logistyczne oraz spedycyjne - to praca właśnie dla Ciebie!

Wymagania

ZADANIA:

  • załadunki i rozładunki towaru przy użyciu wózka widłowego
  • praca ze skanerem, w niewielkim stopniu

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 3500 - 4000 brutto
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • realną możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • zatrudnienie od zaraz

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie