Magazynier - operator wózka widłowego

Schiessl Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Schiessl Polska Sp. z o.o. Schiessl Polska Sp. z o.o. Schiessl Polska Sp. z o.o. Schiessl Polska Sp. z o.o.
Schiessl Polska Sp. z o.o. to dzisiaj liczący się na rynku systemów HVACR podmiot z dwudziestoletnim doświadczeniem, mający w swoim portfolio szeroką gamę produktów z segmentu chłodnictwa, klimatyzacji, czynników chłodniczych i pomp ciepła.

Dynamika rozwoju i elastyczność w reagowaniu na wymagania rynkowe pozwala na sprawną obsługę Klientów w sieci 13 oddziałów na terenie kraju w oparciu o stałą ofertę magazynową, która obejmuje ponad cztery tysiące wyrobów pochodzących od renomowanych producentów.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek/rozładunek materiałów
  • wydawanie towaru z magazynu/kompletowanie zamówień
  • sprawdzanie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny (min. 6 m-cy doświadczenia)
  • znajomość programów magazynowych - mile widziane
  • sumienność i rzetelność
  • duża chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stałe i stabilne wynagrodzenie
  • umowa zlecenie na okres 3 m-cy z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • praca w miłej atmosferze
  • praca w godzinach 8 - 16
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.