Magazynier-Operator wózka widłowego

Benett People Sp. z o.o.

Wołomin, Marki, Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin, Marki, Warszawa

Lokalizacja: Łukasiewicza (Wołomin)

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę agencyjną (płatne urlopy, L4);
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00;
  • terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
  • wdrożenie w zakres obowiązków;
  • spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy;
  • atrakcyjne bonusy.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw;
  • pakowanie zamówień;
  • wprowadzanie faktur do systemu;
  • obsługa wózka widłowego (tylko uprawnienia UDT).

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności od zaraz w systemie dwuzmianowym;
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego ( tylko UDT);
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętności obsługi komputera.

Agencja Pracy Benett People nr cert 7055.

Chętne osoby proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.